User:ShushMaster/Test: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
ShushMaster (talk | contribs) No edit summary |
ShushMaster (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 120: | Line 120: | ||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
| align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template: | | align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template:Helm artifacts|Helm]]''' | ||
|- | |- | ||
| align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template: | | align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template:Torso artifacts|Torso]]''' | ||
|- | |- | ||
| align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template: | | align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template:Necklace artifacts|Necklace]]''' | ||
|- | |- | ||
| align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''''[[:Template: | | align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template:Feet artifacts|Feet]]''' | ||
|- | |||
| align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template:Weapon artifacs|Weapon]]''' | |||
|- | |||
| align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template:Shield artifacs|Shield]]''' | |||
|- | |||
| align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template:Ring artifacs|Ring]]''' | |||
|- | |||
| align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template:Cape artifacs|Cape]]''' | |||
|- | |||
| align=center bgcolor=CD853F style="border-left: 1px solid" | '''[[:Template:Miscellaneous artifacs|Miscellaneous]]''' | |||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
[[Category:Navigational boxes|Artifacts, minor]]</noinclude> | [[Category:Navigational boxes|Artifacts, minor]]</noinclude> |